Сучасна молодь потребує глибокого осмислення свого професійного вибору. Усвідомлення свого «я» в суспільстві впливає на мотивацію при виборі майбутньої професії. У кожної людини своя мотивація. Декого надихає висока заробітна плата, декого – успіх у суспільстві та високі досягнення, а декого бажання займатися улюбленою справою.
Професіографічні екскурсії на підприємства дають змогу молодим особистостям уявити себе в майбутньому, «приміряти» на себе ту чи іншу професію. Профорієнтаційні заходи служби зайнятості допомагають школярам скласти план дій на шляху вибору професії та самореалізації себе у професійній кар‘єрі.
12 квітня 2018 року фахівцями Білгород-Дністровського центру зайнятості проведено «Професіографічну екскурсію» учням випускних класів Білгород-Дністровського районного ліцею до підприємства ПРАТ «Фірма Елліпс».
ПРАТ «Фірма Елліпс»: наша якість – ваш успіх! Під таким гаслом вже 30 років у Білгород-дністровському районі функціонує успішне ринкоутворююче підприємство полімерного виробництва. Компанія є одним із найбільших українських виробників полімерної тари, упаковки та укупорочних аксесуарів, які широко використовуються в медичному та парфумному виробництві.
Ліцеїсти отримали вичерпну інформацію про історію підприємства, спостерігати виробничий процес, ознайомитись з методами та шляхами модернізації підприємства та вдосконалення виробничих процесів з метою підвищення якості продукції, орієнтованої на попит користувачів. Також, виробничий директор підприємства наголосив на потребі у кваліфікованих фахівцях інженерного напрямку та робітниках полімерного виробництва, які здатні впровадити свої прогресивні ідеї на підприємстві.
Фахівці центру зайнятості надали інформацію про навчальні заклади регіону, що готують відповідних фахівців та надали змогу пройти профдігностичне тестування за допомогою служби зайнятості.