Одним із важливих аспектів роботи Державної служби зайнятості є допомога в працевлаштуванні воїнам, які захищають територіальну цілісність України.

31 січня 2020 року  в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО за участі Білгород-Дністровського бюро правової допомоги.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна ознайомила присутніх з державними гарантіями у сфері зайнятості населення, з послугами, які можна отримати при зверненні до центру зайнятості, умовами  надання статусу безробітного тощо. 

Виконавши вправу «Барометр професій» учасники проаналізували ситуацію на  регіональному ринку праці та визначили найбільш актуальні вакансії. Фахівець зазначила, що гарантією вдалого працевлаштування є можливість проходження навчання для підвищення кваліфікації чи здобуття нової професії в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

 Головний спеціаліст Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Ольга Грицик акцентувала увагу присутніх на питаннях соціального забезпечення, отримання пільг і різного роду гарантій від держави.

В умовах сьогодення подібні заходи для даної категорії громадян, досить важливі, адже це прекрасна можливість повернутися до професійної діяльності, вдалий шлях успішної  професійної адаптації.