З 18 жовтня 2021 року Кілійська районна філія Одеського обласного центру зайнятості, як і вся Одеська область, працює у умовах карантинних обмежень червоної зони. Саме тому заздалегідь заплановані на 19 жовтня профорієнтаційні групові заходи для безробітних проводилися не приміщеннях, а на площадках перед будівлями філії. Благо, що погодні умови сприяли цьому.    

В Кілії під час інформаційного семінару із загальних питань зайнятості, який  проводила завідувач сектору профорієнтації Зінаїда Рождественська, його учасники  були ознайомлені з  сучасним комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості, та тенденціями регіонального ринку праці.

А в Вилковому начальник відділу сприяння зайнятості Людмила Думанська провела семінар «Ризики нелегальної трудової міграції»,  який був  присвячений Європейському дню боротьби з торгівлею людьми. В заході взяла участь  в.о. головного спеціаліста-бухгалтера служби у справах дітей Вилківської міської ради Марія Діну.

Під час обох заходів мова йшла про переваги легальної зайнятості, ризики нелегальної трудової міграції, гендерні аспекти ринку праці. А ще безробітні отримали інформацію про можливість проходження служби за контрактом в ЗСУ як альтернативу працевлаштуванню та дізналися про наявність шансу офіційного  працевлаштування у будівельну галузь  Ізраїлю.

Спілкування на відкритому повітрі було і насиченим інформаційно, і не шкодило здоров’ю, бо заходи проводилися із дотриманням усіх карантинних вимог.