За участю головного інспектора відділу з питань праці та заробітної плати Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Лисої Тетяни Володимирівни  відбувся семінар з безробітними у Ананьївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі йшлося про переваги легальної зайнятості та шляхи подолання незадекларованої праці. Присутнім було роз’яснено про необхідність укладання трудових договорів при працевлаштуванні, що тінізація доходів і зайнятості населення негативно впливає на соціальну захищеність громадян.

Тетяна Володимирівна поінформувала учасників семінару щодо негативних наслідків незадекларованої праці для країни та працівників і наголосила, що тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує працівникові державні гарантії та соціальний захист, визначені законодавством.

Окремо розповіла про ризики, на які наражається роботодавець при фактичному допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору. Це відповідальність у вигляді штрафу у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного неоформленого належним чином працівника.

Присутні отримали вичерпні відповіді та корисну інформацію щодо переваг офіційного працевлаштування.