У рамках укладеної Угоди про співпрацю, 23 лютого 2022 року в приміщенні Овідіопольської районної філії Одеського обласного центру зайнятості організований семінар для безробітних та всіх зацікавлених осіб «З орієнтації на Службу в Збройних Силах України». В  заході взяв участь заступник начальника Овідіопольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Одеської області -  начальник відділення рекрутингу та комплектування підполковник Чигирьов О.В.

На початку семінару, з вступним словом до присутніх звернулася директор центру зайнятості, Вікторія Ільніцька, яка ознайомила з підписанням Президентом України указу про призов громадян, які перебувають у військовому резерві та щодо подальших дій військовослужбовців, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні. Крім того, наголосила, що на сьогодні, служба в Збройних Силах України, Нацгвардії, Прикордонній Службі України, Теробороні – не  розглядається як агітація чи реклама, а є святим обов’язком кожного громадянина України аби завадити ворогу посягати на нашу незалежність, з тезою якої всі погодилися.

В свою чергу підполковник Олександр Чигирьов поінформував щодо порядку відбору громадян на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та офіцерського складу, пільгами, гарантіями та збільшенням грошового забезпечення військовослужбовців до 30 % з 1 березня 2022 року, що становитиме більше 14 тис.грн.  Зокрема, надав детальні інструкції для цивільного населення при частковій та загальній мобілізації, дій всіх видів мобілізаційних резервів в особливий період, роз’яснив що таке Тероборона, з кого вона складається і хто може претендувати на її склад та багато інших питань, які безперебійно звучали від присутніх. На завершення офіцер сказав: «Ми – «свої» на своїй землі, своїй Батьківщині, і наш обов’язок захистити кожен її сантиметр, дитину, жінку чи  похилу людину… Це – наша домівка і, якщо спільно, і разом – ми непереможні!».

В заході взяли участь 10 безробітних та 2 осіб з числа зайнятого населення, з них 5 осіб – військовослужбовці, які підлягають оголошеному призову. 

Присутні подякували офіцеру Збройних Сил України та центру зайнятості за таку потрібну зустріч в умовах загострення військового конфлікту. Вони отримали відповіді на хвилюючі їх запитання.

 Семінар відбувся в активному спілкуванні з оптимістичними надіями на покращення військово-політичної ситуації.