9 грудня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела онлайн-семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. На захід був запрошений представник Білгород-Дністровської військової частини А4217, капітан Бойко Олег Васильович.

Представник в\ч А 4217 надав інформацію безробітним про те, як проходить відбір на військову службу за контрактом громадян України та військовозобв’язаних для проходження військової служби. Слухачі були детально ознайомлені із перевагами та перспективами контрактної служби, грошовим та матеріальним забезпеченням військовослужбовців, соціальним та правовим захистом, пільгами контрактників та іншим. Він також ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Фахівець центру зайнятості розповіла присутнім про стан місцевого ринку праці, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. Відмітила, що сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання легального працевлаштування з гідним рівнем оплати праці.

Під час онлайн-заходу прозвучало багато запитань від безробітних до представника в\ч А 4217, що свідчить про серйозну зацікавленість з боку учасників. Присутні отримали вичерпні відповідні на свої численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.