Напередодні Дня захисника України та в рамках співпраці Подільського міськрайонного  центру зайнятості з Подільським  військовим комісаріатом  з  метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення, 13 жовтня 2021 року,   в Подільському МРЦЗ відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.  Розпочав захід директор Подільського МРЦЗ Олег Кунаренко. «На сьогодні служба в збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці»,- зазначив О. Кунаренко,  розповів про стан ринку праці в районні та привітав всіх захисників та захисниць зі святом.

Представник військового комісаріату, Юрій Величко, докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Захід відвідали 25 осіб, кожен бажаючий  мав можливість особисто поспілкуватися з представником військового комісаріату та детально ознайомитися з умовами контракту, розмірами грошового забезпечення і отримати відповіді на всі запитання.