03.02.2023 року у Білгород-Дністровській філії Одеського ОЦЗ пройшов семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.

Фахівець філії Оксана Долготер поінформувала учасників заходу про послуги, які надає служба зайнятості, стан ринку праці в регіоні, укомплектування вакансій. А також акцентувала увагу присутніх на тому, що одним з пріоритетних видів працевлаштування є проходження військової служби.         

Представник Національної гвардії України запропонував безробітним прийняти безпосередню участь у захисті безпеки громадян та долучитися до служби за контрактом в лавах підрозділу.

Військовий наголосив, що служба за контрактом - варіант офіційного працевлаштування з високою заробітною платою, належними соціальними гарантіями та пільгами, можливість навчання у військових навчальних закладах та ін.

По завершенні зустрічі слухачі отримали відповіді на запитання, інформаційні матеріали та контактні телефони, за якими можливо проконсультуватись в індивідуальному порядку щодо працевлаштування на контрактну службу.