Про те, як не потрапити на гачок непорядних роботодавців, як розпізнати примусову працю, які переваги офіційного працевлаштування, як отримати ваучер на навчання та про компенсацію витрат на оплату праці роботодавцю говорили сьогодні у Арцизькому відділі Болградської філії Одеського обласного центру зайнятості під час семінару для внутрішньо переміщених осіб.

Захід відбувся за участю директора Арцизького районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Язаджи Миколая.

Метою семінару є допомога переселенцям зорієнтуватися на ринку праці та знайти роботу. Під час інформаційної роботи учасники розглядали важливі організаційні моменти для ВПО, а саме: особливості місцевого ринку праці, проходження співбесіди, перелік документів для отримання ваучера та його вартість, перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої та професійно-технічної освіти.

Фахівці Арцизького відділу Болградської філії надали вичерпні відповіді на запитання про останні зміни норм трудового законодавства під час воєнного стану, а також залишили контакти, якщо з’являться питання.