У цей нелегкий час більшість людей вимушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами. Потрапляючи у нові умови перебування громадянам потрібно адаптуватися в новому соціальному просторі. Адже вони змінюють не лише місце проживання, а й звичне коло спілкування та сферу діяльності.

19.08.2022 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Оксана Долготер провела профінформаційний  захід для внутрішньо переміщених осіб із залученням соціальних партнерів: головного юриста Овідіопольського бюро правової допомоги Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бодюл Анни Іванівни.

Присутнім було надано ґрунтовну консультацію пов’язану із втратою і відновленням документів, що посвідчують особу, відсутністю роботи, особливостями реалізації права на соціальний захист. Проінформовано про стан ринку праці міста та району, перспективи їх розвитку,  ознайомлено зі змінами в законодавстві на період воєнного стану, з  сучасними підходами для отримання послуг: електронними сервісами державної служби зайнятості, зокрема створення «Електронного кабінету безробітного». Безробітним надано інформацію про державні гранти на відкриття власної справи та навчання в  IT- сфері.