За сприяння Ананьївського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості  відбувся семінар для роботодавців за участю головного інспектора відділу з питань праці та заробітної плати Управління з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Лисої Тетяни Володимирівни

Мета семінару – доведення до роботодавців Ананьївщини змін в законодавстві про працю та зайнятість  які запроваджені у  зв’язку з воєнним станом та запобігання випадкам задекларованої праці, з’ясування причин поширення цього явища та виведення неформальної зайнятості з «тіньової» економіки.

У цьому заході взяли участь роботодавці у сфері роздрібної торгівлі, вирощування зернових культур, голови фермерських господарств та інші.    

Основним питанням семінарського навчання було здійснення  роз’яснювальної роботи серед роботодавців, працівників та інших груп населення щодо, переваги належного оформлення трудових відносин.
 Після спілкування з роботодавцями головного інспектора відділу з питань праці та заробітної плати, фахівці місцевої служби зайнятості довели до учасників семінару зміст порядку надання компенсації  роботодавцям за працевлаштування зареєстрованих безробітних.

До відому роботодавців: відповідно Постанови Кабінету міністрів від 10 лютого 2023 року №124, тепер роботодавцю компенсують за працевлаштування зареєстрованого безробітного не тільки розмір єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а і, в інших випадках, 50 відсотків фактичних витрат на оплату праці, прийнятого за направленням служби зайнятості працівника.