18 лютого 2022 року  в Березівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся  семінар на тему «Укомплектування вакансій. Створення та наповнення бази оперативних вакансій. Надання роботодавцями звіту за формою 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» в тому числі, для осіб з інвалідністю.

В семінарі приймали участь керівники Будинків культури та сільських клубів Раухівської селищної ради Березівського району Одеської обл., а також начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Раухівської селищної ради Дідиченко С.А. та керуюча справами Раухівської селищної ради Березівського району Одеської обл. Ковальська І.М.

Під час заходу заступник начальника відділу надання соціальних послуг Віра Ватраль ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, в тому числі  і  підбору персоналу.

Особливо звернуто увагу на необхідність своєчасного подання, правильності заповнення інформації про попит на робочу силу, максимальне заповнення коментарів до вакансії, що дозволить більш швидко та якісно провести підбір кандидатів на вакантні посади. Поінформовано роботодавців про переваги укомплектування вакансій за сприянням служби зайнятості.