8 жовтня 2021 року  фахівцями Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості було проведено семінар для роботодавців на тему “Професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця”. На семінар була запрошена цільова аудиторія, а саме роботодавці, які постійно, за сприянням місцевої служби зайнятості,  задовольняють свою потребу в кадрах за професіями «кухар» та « опалювач котелень». 

Заступник директора філії Віта Хаджилій поінформувала присутніх про особливості, проблеми та підходи в обслуговування клієнтів служби зайнятості в умовах карантину та подякувала представникам роботодавців за співпрацю зі службою зайнятості.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг  філії Жана Яківна Кислицька поінформувала присутніх про послуги державної служби зайнятості: підбір кандидатів на вакансії, громадські та тимчасові роботи, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців, компенсації роботодавцям, та ін.

Присутнім наголошено на можливостях державної служби зайнятості щодо професійного навчання за «професіями «кухар» та « опалювач котелень», в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зокрема загальноосвітнім школам та дитячим садкам, запропоновано для кухарів пройти курси цільового призначення (підвищення кваліфікації) за напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти».  Як безробітні так і зайняті особи можуть пройти такі курси в он-лайн-режимі без відриву від виробництва. Особам, які опанували курс підвищення кваліфікації в повному обсязі видається посвідчення про проходження курсів цільового призначення за вище вказаним напрямком. 

Служба зайнятості запрошує всіх зацікавлених роботодавців до співпраці. Пропонуємо створити персональний кабінет роботодавця на сайті державної служби зайнятості з метою пошуку працівників, перегляду резюме потенційних претендентів на вакансії, подання звітності в он-лайн режимі.