22 вересня 2021 року у Миколаївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців, в якому взяли участь: ФОП Драган Д.М., ФОП Касіян С.П., ФОП Краснюк Н.В.

Розпочала захід директор Миколаївської районної філії Одеського ОЦЗ – Наталія Борш, яка поінформувала про особливості сучасного ринку праці, пріоритетні напрямки діяльності державної служби зайнятості з удосконалення співпраці з роботодавцями. Державна служба зайнятості допомагає роботодавцям отримати не лише кваліфіковану робочу силу, а й соціальну підтримку - зазначила вона.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Миколаївської районної філії ООЦЗ Лариса Чашук повідомила, що на разі вирішення питання зайнятості населення не можливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості і роботодавцями. Досвід останніх років свідчить, що співпраця з юридичними та фізичними особами - підприємцями більш ефективна, якщо вона будується на основі врахування інтересів роботодавців, і перш за все – економічних. Саме тому актуальними напрямками в роботі Миколаївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з роботодавцями Миколаївського району є : підбір персоналу, організація та проведення робіт тимчасового характеру, навчання та стажування безпосередньо на робочому місці, підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,надання допомоги по частковому безробіттю, в тому числі на період карантину, надання консультаційних послуг.