Сучасний педагог закладу освіти – це творчий педагог, який активно впроваджує інноваційні методи роботи з дітьми й безперервно працює над самовдосконаленням та фаховим розвитком дитини.

 Для працівників Ренійських закладів освіти  в приміщенні Ренійської ЗОШ №4 проведено методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи.

У рамках заходу фахівцем центру зайнятості проведена презентація психодіагностичного тестування, яке надає змогу учням шкіл пройти тестування з профорієнтації дистанційно та зорієнтуватись у виборі майбутньої професії.

На семінарі обговорювались і питання щодо привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці.

У форматі активного діалогу спеціалісти обговорили проблемні питання, з якими стикається молодь, стоячи перед вибором майбутнього фаху. Всі учасники даного заходу прийшли до єдиного висновку, що тільки спільними зусиллями у профорієнтаційній діяльності можна вирішити дані питання. Це й буде сприяти успішному розвитку особистості та визначенню професійних намірів учнівської молоді.