29 вересня 2021року  в Березівській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар для представників кадрових служб та  бухгалтерів підприємств, установ та організацій району  за участі  начальника відділу обслуговування громадян №3 Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Новікової Наталії, та головного спеціаліста страхових виплат та матеріального забезпечення Березівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду державного соціального страхування Томашевської Вікторії.

Розпочала захід директор філії Ірина Соловйова, яка поінформувала присутніх щодо послуг служби зайнятості та акцентувала свою увагу на правильності заповнення трудових книжок, правильності внесення та вивіряння даних при поданні звітності до ПФУ, що впливає на законність та своєчасність виплати допомоги.

В ході заходу соціальні партнери Новікова Наталія та Томашевська Вікторія надали присутнім інформацію щодо нової процедури онлайн-оформлення лікарняних, що дозволить роботодавцю оперативно відстежувати стан непрацездатності своїх працівників. Адже з 1 жовтня 2021 року е-лікарняні мають запрацювати в усіх закладах охорони здоров’я. Інформація про сформовані листи непрацездатності можна перевірити на веб-порталі електронних послуг ПФУ. Та покроково розповіли, які дії повинен виконати роботодавець для оплати е-лікарняного.

 В присутніх на семінарі виникали питання з аспектів даних тем на, які вони отримали змістовні відповіді.