У 2013 році Генеральна Асамблея  ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, основною метою якого є підвищення рівня поінформованості населення і привернення уваги до цієї глобальної проблеми, а саме за для уникнення ситуації щодо примусової праці.

 4 серпня 2020 року в Суворовському районному центрі зайнятості  було проведено семінар на тему  « Де родився – там згодився».

Метою заходу було інформування про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищення рівня поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, ознайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

В ході спілкування учасники семінару дізналися багато корисної інформації щодо основних проблем та помилок, що виникають у громадян України, які виїжджають за кордон, стають «живим товаром», потрапляючи в рабство.

Слід відзначити, що не дивлячись на тимчасові труднощі, атмосфера на семінарі носила характер зацікавленості, надання взаємних порад один одному виходячи з життєвого досвіду.