Незабаром розпочнуться випускні екзамени у школярів. Учням доведеться робити один із найважливіших виборів в своєму житті-обрати професію.

Завжди можно порадятися з батьками, друзями, покладатись на власний розсуд, але вибір не завжди вдалий.

Одним із напрямів діяльності служби зайнятості є проведення постійної профорієнтаційної роботи серед учнів загальноосвітніх шкіл. В сучасних умовах це важлива і необхідна справа, тому що далеко не кожна людина може зробити правильний вибір майбутньої професії.

Під час проведення профорієнтаційних уроків на базі загальноосвітніх шкіл Саратського району профорієнтатор Саратської районної філії Одеського ОЦЗ розповідає учням про можливість поглибленого профдіагностичного обстеження за допомогою АРМ “Профконсультант”. Це програмне забезпечення, яке розроблено на замовлення Державної служби зайнятості, містить в собі тести, що дозволяють опитуваному визначитися з професією, яка йому підходить. Тільки для цього необхідно особисто звернутися до центру зайнятості, і профконсультант проведе індивідуальне тестування бажаючих.

13-14 лютого профорієнтатор Романець Альона Сергіївна відвідала Саратську ЗОШ-гімназію та Новоселівську ЗОШ. В заходах взяли участь близько 100 учнів 10-11 классів. Цікавим став захід і для 8 педагогічних працівників.

Зацікавившись методикою до центру звернулась учениця 10-го класу, яка вдало пройшла тестування. Завдяки використанню АРМ “Профконсультант” дівчина отримали вичерпну інформацію. Тести, які пройшла школярка, тільки підтвердили її якості, нахили та інтереси. А рекомендований фахівцем центру зайнятості перелік професій та спеціальностей за результатами тестування, дозволить їй зважено, разом з батьками, підійти до вибору майбутньої професії.

Саратська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує усіх бажаючих на профорієнтаційне тестування.