Вже не перший рік Болградською районною філією Одеського обласного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами проводяться заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Не став винятком і цей рік.

Так, 21 липня 2022 року був проведено семінар для безробітних громадян «Ризики нелегальної трудової міграції». Серед запрошених соціальних партнерів були представники Управління соціального захисту населення, служби у справах дітей Болградської РДА, Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, Нацполіції, Бюро правової допомоги.

Поступово семінар з «односторонньої» доповіді перейшов в розряд «обміну інформацією» декожен з присутніх мав змогу поділитись або власним досвідом, або досвідом знайомих та близьких, які так чи інакше були пов’язані з ризиками, якими стикаються шукачі «більшого заробітку» за кордоном. Черговий раз було озвучено що відноситься до поняття «торгівля людьми» і які є шляхи виходу з подібної ситуації.

Насамкінець заходу всі присутні зійшлися на думці, що якщо ми не можемо змінити ситуацію в цілому, то, хоча б, можемо попередити потрапляння наших співвітчизників в такі умови.