Великомихайлівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості постійно працює в напрямку щодо працевлаштування громадян з обмеженими фізичними можливостями. Проблема працевлаштування цієї категорії громадян на сьогодні є актуальною та не простою. Проте, не дивлячись на складнощі, є приклади вдалої співпраці районної філії з роботодавцями.

Одним із випадків вдалого працевлаштування людини з інвалідністю можна вважати приклад  Оксани Іванової,  яка в жовтні 2019 року звернулась до служби  зайнятості та була зареєстрована як безробітна. Жінка має професійно-технічну освіту. У 2007 році закінчила Одеське професійно-технічне училище зв’язку та машинобудування та отримала професію оператора поштового зв’язку. Але за відсутності роботи за фахом довелося працювати і двірником, і паркувальницею, і тощо.

За період перебування на обліку в районній філії безробітна отримала інформаційно-консультаційні послуги та рекомендації з працевлаштування, відвідала кілька семінарів з техніки пошуку роботи та семінар «Молодь на ринку праці». Разом з кар’єрним радником опрацювала кілька вакансій, пройшла співбесіду з роботодавцем та вже незабаром була працевлаштована прибиральницею  службових приміщень до Соше-Острівської сільської ради. 

Фахівці Великомихайлівської районної філії впевнені, що люди з особливими потребами можуть ефективно працювати, навіть краще, ніж інші працівники, бо їхнє прагнення досягти успіху порівняно вище, ніж у інших.