Робота з роботодавцями є пріоритетним напрямком роботи служби зайнятості. Однією із послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, є укомплектування вільних робочих місць кваліфікованими працівниками. Так, 11 березня проведено робочу зустріч з керівником фермерського господарства СФГ Тиченко Сергієм Валерійовичем, представниками СФГ "Чакір Мирона Івановича" та СФГ "Балкани".

У зв’язку з початком весняно – польових робіт обговорювалися питання щодо потреби у таких працівниках, як трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, водії автотранспортних засобів,  робітники фермерського господарства.

У ході зустрічі були укладені угоди про спільну діяльність відповідно до положень Концепції Інституту «Консультант роботодавця». Присутнім роботодавцям та їх представникам були надані консультації з питань законодавства про працю та зайнятість населення, обговорено можливість щодо підтвердження результатів неформального навчання за сприянням служби зайнятості, а також і отримання ваучера для підтримки конкурентоспроможності осіб на ринку праці, організації та проведення робіт тимчасового характеру.

Директор Татарбунарської районної філії Мошу Олена презентувала професії, за якими можливе навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно – технічної освіти ДСЗ».

Завдяки тісній та плідній співпраці, роботодавцями було надано 10 вакансій для їх подальшого укомплектування з числа зареєстрованих безробітних.

Робоча зустріч пройшла в теплій та невимушеній обстановці, під час якої були обговорені питання подальшої співпраці.