Фахівці Овідіопольської районної філії Одеського обласного центру зайнятості продовжують практикувати у своїй роботі виїзди у сільські ради району та навчальні заклади, які знаходяться на їх території.

Так, 10 березня 2020 року в селі Новоградківка відбулася робоча зустріч начальника відділу надання соціальних послуг Овідіопольської районної філії Одеського ОЦЗ Цуркан Л.М. з виконуючою обов’язки сільського голови П’яною О.Я. та директором ПП «ЕДЕМ» Даніловим І.І.

Зустріч з керівництвом сільської ради відбулася з метою активізації співпраці служби зайнятості в напрямку організації та проведенні громадських робіт, перспективами створення нових робочих місць місцевими роботодавцями для мешканців села, легалізація зайнятості сільського населення тощо.

Паралельно, провідний фахівець С. Анчеєва допомагала підліткам Новоградківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів обрати свою майбутню професію. Так, 44 учні 9-11 класів на двох профорієнтаційних уроках дізналися про послуги Державної служби зайнятості, потреби та вимоги сучасного ринку праці, професії, що мають та матимуть попит у майбутньому. Молодь дізналася про освітній портал Державної служби зайнятості,  можливості проходження профорієнтаційного тестування, за допомогою якого вони можуть визначити свої професійні інтереси і схильності до певних видів професійної діяльності.