В рамках угод про співпрацю у приміщенні Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості 21.01.2020 року відбулася робоча зустріч за участю представника Татарбунарського бюро правової допомоги Дмитрієвої Інги, спеціаліста Татарбунарського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області Кондрікової Інни та начальника Татарбунарської РС філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області, підполковника внутрішньої служби Алли Мукієнко на тему «Гендерна рівність при працевлаштуванні».

Представник Татарбунарського бюро правової допомоги Дмитрієва І. зазначила, що з метою досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства було прийнято Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», який набув чинності з 1 січня 2006 року.

Директор філії Олена Мошу звернула увагу на те, що є і інші спеціальні законодавчі акти, які регулюють окремі питання, пов’язані з трудовими відносинами, в тому числі, Закон України "Про зайнятість населення".

Не оминули увагою і питання працевлаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Наприкінці зустрічі Олена Дионисіївна висловила надію на подальшу плідну співпрацю.