В сучасних умовах резюме стало обов’язковим атрибутом процесу працевлаштування претендента на робоче місце. Недаремно, існує така думка, від того як буде складене резюме залежить ваша кар’єра.

З метою формування навичок написання резюме та ефективного його використання під час пошуку роботи, фахівці відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості надають індивідуальні та групові консультації, у т.ч. у форматі онлайн. 9 лютого 2022 року відбувся онлайн-захід з циклу тренінгів з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме».

Учасники семінару були ознайомлені з типами резюме, його структурою та  ключовими моментами складання. Проаналізувавши типові помилки при написанні цього важливого документу, слухачі відпрацювали навички як правильно написати резюме та оформити його ключові моменти. В ході обговорення дійшли важливого висновку, що резюме складається під конкретну вакансію. Звернули увагу на можливість створити резюме у персональному кабінеті шукача роботи на сайті ДСЗ, переглянули відео-інструкцію зі створення резюме на Освітньому порталі Державної служби зайнятості.

Правильно складене резюме - як мінімум приведе на співбесіду, а як максимум — допоможе отримати роботу мрії.  Тож приєднуйтесь до пізнавальних вебінарів та отримайте консультації спеціалістів Білгород-Дністровського центру зайнятості.