Фахівець Одеського міського центру зайнятості Наталія Орлова провела тренінг «Етика ефективного спілкування та самопрезентація» для 30 студентів та випускників Одеського професійного ліцею сфери послуг.
Під час тренінгу, молодь ознайомилась з етапами пошуку роботи, елементами підготовки до співбесіди, прийомами підвищення ефективності ділового спілкування та методами ефективної самопрезентації під час співбесіди з роботодавцями. Переглянули види та структуру резюме, переваги та вимоги при записі відео резюме та отримали інформацію про послуги служби зайнятості молоді, про сучасний ринок праці.
За підсумками заходу, випускники ліцею навчилися складати особисте резюме, за умови, що вони ще навчаються і не мають практичних навичок роботи. Фахівець наголосила, також, на перевагах офіційного працевлаштування та відповідального ставлення до власного майбутнього.
Приємною несподіванкою стало вручення подяки від керівництва ліцею фахівцю Одеського міського центру зайнятості Наталії Орловій за плідну співпрацю та проведення надзвичайно актуальних і цікавих майстер-класів.