Ви перебуваєте на території бойових дій або

на тимчасово окупованій території

Ви перебуваєте на безпечній території в Україні

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

1. Здійсніть онлайн-реєстрацію через "Дія"  або

заповніть заяву про надання/поновлення/призначення статусу безробітного, виплати допомоги по безробіттю через онлайн-анкету  або чат-бот 

2. У разі неможливості заповнити заяви онлайн або з метою отримання документального підтвердження завантажте, роздрукуйте, заповніть та підпишіть ці заяви, сфотографуйте їх та відправте нам.  

У темі листа обов’язково вкажіть слово «реєстрація» і напишіть прізвище, ім'я, по батькові. Будь ласка, не надсилайте нам архіви!

1. Здійсніть онлайн-реєстрацію через "Дія"  або оберіть на мапі зручний центр зайнятості, що працює.

2. Підготуйте перелік необхідних документів. З ним можна ознайомитись тут.

3. Звертаємо вашу увагу! Якщо на час подання заяви про надання (поновлення) статусу безробітного або призначення (поновлення) виплати допомоги по безробіттю ви є внутрішньо переміщеною особою або особою, яка перебуває на територіях, на яких ведуться бойові дії, у якої не розірвані трудові відносини, така особа має право припинити такий трудовий договір в односторонньому порядку, подавши безпосередньо до обраного вами центру зайнятості заяву на ім'я роботодавця про припинення трудового договору.Завантажити заяву можна тут: 

4. Співпрацюйте з Вашим кар'єрним радником щодо пошуку роботи.

СТАТУС БЕЗРОБІТНОГО НАБУВАЄТЬСЯ В УСТАНОВЛЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПОРЯДКУ

✔ У разі бажання припинити статус Ви можете подати заяву через "Портал Дія"  наш чат-бот , або звернутись особисто до центру зайнятості. Після подання заяви реєстрація в службі зайнятості припиняється.     

ВИ ВИЇХАЛИ ЗА КОРДОН

1. Зареєстрованому безробітному необхідно обов'язково зв’язатись із Вашим кар’єрним радником та повідомити про  перебування за кордоном або намір виїхати.   У разі перебування зареєстрованого безробітного за кордоном понад 30 календарних днів реєстрація такої особи припиняється автоматично. 

2.  Щоб припинити реєстрацію в Державні службі зайнятості, скачайте заяву,    заповніть або напишіть її, сфотографуйте та надішліть нам. 

3. Ви також можете заповнити форму онлайн через "Портал Дія"  або через наш чат-бот . Після подання заяви реєстрація в службі зайнятості припиняється автоматично. 

4. В разі повернення в Україну Ви зможете звернутися до служби зайнятості для отримання послуг відповідно до чинного законодавства.

Наші контакти в соцмережах: https://t.me/pidtrOd   https://www.facebook.com/odessairabota

Номер "гарячої лінії" Державної служби зайнятості: 0800 50 99 66.

     Реєстрація у службі зайнятості онлайн

     Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину

 


     Права та обов’язки зареєстрованих безробітних


    Правила взаємодії безробітних із центром зайнятості у період карантину


    Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу


    Питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період воєнного стану