Яскравим прикладом успішного працевлаштування за професією перукар є історія пошуку роботи  молодої, талановитої дівчини Анастасії Михайлової. У січні цього року вона звернулась до Арцизького районного центру зайнятості з бажанням знайти роботу. Маючи освіту кухаря, та не маючи професійного досвіду, роботу було знайти нелегко.

Фахівці Арцизького районного центру зайнятості надали безробітній комплекс соціальних послуг. Після тестування на професійну направленість, Анастасія виявила бажання пройти навчання за професією «Перукар» та була направлена на навчання до Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. По закінченню курсів, скориставшись отриманими знаннями з техніки пошуку роботи, дівчина звернулась до мережі перукарень «Просто стрижка» та була прийнята на стажування.

Вдало пройшовши практику, зарекомендувала себе справжнім професіоналом та вже у вересні поточного року Анастасія Михайлова була офіційно працевлаштована. Ця історія є прикладом успішної роботи працівників служби зайнятості та шукача роботи, які працювали на спільний результат.