В умовах карантину фахівцями Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості щотижнево проводяться вебінари для безробітних. Слухачам надається корисна інформація. Так, минулого тижня 52 безробітних взяли участь в чотирьох заходах.

П'ятнадцять осіб були ознайомлені із сучасним комплексом соціальних послуг від служби зайнятості, перевагами легальної та ризиками нелегальної зайнятості, гендерними аспектами на ринку праці, можливостями навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти  ДСЗ» та онлайн-навчання на безкоштовній освітній платформі Coursera.

Одинадцять безробітних ознайомились з основними вимогами щодо написання резюме, побачили приклади відеорезюме осіб різних вікових категорій – випускниці університету та особи літнього віку, отримали корисні поради щодо складання власного резюме.

Двадцять шість осіб взяли участь у двох презентаціях послуг з профнавчання, у тому числі безкоштовного отримання нових знань та навичок в Одеському ЦПТО ДСЗ. Отримали орієнтацію на здобуття робітничих професій,  ознайомилися з графіком та умовами навчання. Були про консультовані щодо можливостей онлайн-освіти на порталі ДСЗ, освітній платформі Coursera та інших.

Всі безробітні були проінформовані, що пошук роботи можливо здійснювати на сайтах Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості та державної служби зайнятості України.