Кожен з нас вважає свою домівку власною фортецею, найбезпечнішим місцем, де можна уникнути несправедливості, отримати любов та підтримку. Проте, трапляється і так, що власний дім стає пасткою і загрозою для життя. А найближчі люди, які мають розуміти як ніхто, турбуватися, любити та поважати, завдають болю та стають справжніми домашніми тиранами.

Задля висвітлення питань про форми, причини, наслідки та, головне, способи захисту прав  осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, 18 січня 2022 року в Одеському міському центрі зайнятості відбувся семінар з протидії домашньому насильству за участю Катерини Булаткіної - головного юриста сектору «Одеське бюро правової допомоги №1»Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Вона інформувала безробітних про  поняття домашнього насильства, його види, ознаки, відповідальність за вчинення та інституції, які допомагають особам, що постраждали від домашнього насильства. «Насильство має безліч облич. Воно не тільки носить фізичний характер, але й може бути моральним, психологічним, економічним та сексуальним. Та яким би воно не було, це явище завдає шкоди, як фізичної, так і психологічної, особі, яка його зазнає. Постраждалі від домашнього насильства, і в першу чергу жінки, повинні мати можливість скористатись правовою допомогою», - наголосила Катерина.

Інформація дала змогу не лише поінформувати шукачів роботи про порядок дій та можливість правового захисту постраждалих, а й, певною мірою, запобігти насильству у сім’ї, сформувати в учасників семінару нетерпиме ставлення до насильства.