Фахівці Роздільнянської районної філії щодня проводять різноманітні профорієнтаційні заходи для безробітних та роботодавців, які входять до широкого спектру послуг тим, хто хоче знайти чи змінити роботу, напрям своєї діяльності, підібрати працівника. Наразі для зручності та ефективності використання часу безробітних кількість семінарів для обов’язкового відвідування зменшено. Та участь у них допомагає підвищити конкурентоспроможність на ринку праці тих, хто шукає роботу, здобути нові знання і досвід. Повний перелік заходів розміщений на інформаційних стендах в просторових зонах філії.

 Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості, який щотижня проводиться у Роздільнянській районній філії для осіб, які шукають роботу та зареєстрованих безробітних, є чи не найважливішим серед всіх профорієнтаційних заходів. З початку року його відвідали вже 148 осіб. Саме на інформаційному семінарі відбувається ознайомлення учасників із комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості, та сучасним підходам щодо їх отримання, електронними сервісами служби зайнятості, перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами, актуальною інформацією про стан регіонального ринку праці. Чимало важливих питань порушується щоразу під час цього заходу. Насамперед, це наявність підходящих високооплачуваних вакансій, розмір і терміни виплати допомоги по безробіттю. Щоразу фахівці звертають особливу увагу учасників на деякі обставини, які можуть призвести до втрати статусу безробітного та припинення виплати допомоги по безробіттю. Це виконання безробітними оплачуваної роботи, подання особою недостовірних даних та документів.

Після проведених заходів фахівці сподіваються на те, що змогли підвищити рівень обізнаності учасників про соціальні послуги служби зайнятості, попередили нелегальне працевлаштування, надали максимальну допомогу і підтримку.