5 жовтня 2021 року в Куяльницькій ОТГ були проведені виїзні заходи центру зайнятості для учнівської молоді з використанням мобільного ЦЗ за участю директора Подільського міськрайонного центру зайнятості Олега Кунаренка та представника відділу освіти Куяльницької сільської ради Миколи Першегуби. 

Для вільного вибору професії важливо не просто знання про потребу суспільства в кадрах і вимоги до них, а й усвідомлення цього фактору кожною молодою людиною.

Правильно вибрати професію – це означає знайти таку професію, яка б відповідала зацікавленню, нахилам, здібностям і фізичним даним людини.

Захід мав на мету, насамперед розширення уявлення про професії сучасного ринку праці  формування позитивного ставлення до різних професій в тому числі робітничих, допомогти зробити відповідальний крок в житті – вибрати професію для душі і на все життя.

Під час заходу транслювалися ролики по професіям. Відбулась презентація Одеського центра професійно-технічної освіти. Фахівці допомогли дізнатися про вимоги, які ставить до людини та чи інша робітнича професія, інформували про тестування, яке допомагає визначити здібності та нахили особистості, ознайомили з можливими шляхами набуття професії, умовами вступу на навчання та розповіли про подальший розвиток професійної кар’єри за обраною професією.

Під час заходу  учні  отримають корисні поради щодо вибору професійного шляху. Кожен учень після бесіди отримає буклети.