Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є суттєвою складовою діяльності державної служби зайнятості. І хоча новий навчальний рік проходить переважно за дистанційною формою навчання, однак учні старших класів періодично відвідують школу. Саме в один з таких днів  завідувач сектору профорієнтації Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Зінаїда Рождественська провела для юних мешканців Кілійської міської територіальної громади профорієнтаційний захід «Обираємо професію разом».

Учні  9 класів Кілійського ЗЗСО № 3 отримали інформацію про розмаїття професій і основні правила їх вибору, дізналися про ті  професії, які користуються попитом на місцевому ринку праці, пройшли елементи тестування  для визначення сфери своєї майбутньої  трудової  діяльності відповідно  до психологічних можливостей та ділових якостей. 

Школярі із зацікавленістю обговорювали  питання щодо своєї майбутньої професійної кар’єри,  наводили приклади з життя та активно обмінювалися думками.

Безпосередню  участь в організації профорієнтаційного уроку взяла заступник директора з виховної роботи цього навчального закладу Оксана Філіна.

А наступного тижня планується проведення аналогічного заходу вже для учнів 10-11 класів.

 

 

В.о.директора Кілійської РФ

Одеського ОЦЗ                                                           Світлана СОКОЛИНСЬКА