Під час семінару провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості Станіслава Бірюкова провела тестування школярів за різними профдіагностичними методиками з метою визначення майбутньої професії з використанням відеороликів профорієнтаційного спрямування.

Також, Станіслава ознайомила школярів з Європейською методикою професійної орієнтації для підлітків «Magellano Університет», її структурою, шкалами і діагностичними категоріями.

Доречі, «Magellano Університет» - це єдина сертифікована в Україні європейська методика для проведення профорієнтаційного консультування, яка була адаптована спеціально для України у відповідності з усіма вимогами і стандартами Міжнародної комісії по тестах (ITC) і схвалена Міністерством освіти і науки України. Тестування розроблено українською та російською мовами на вибір і направлено на виявлення здібностей і професійних інтересів підлітка. Вік учасників тестування - від 14 до 25 років.

Всім, хто вже пройшов тестування, Одеський міський центр зайнятості рекомендує пройти профорієнтаційну консультацію щодо звіту у кваліфікованого фахівця. Це дозволить правильно зрозуміти результати тестування і психологічно підтримати старшокласника і його батьків у прийнятті життєво важливого рішення.