Тема безпеки молоді та планування майбутнього залишається  актуальною. Саме тому, Ананьївською районною філією Одеського обласного центру зайнятості  за участю фахівців  місцевої Державної пожежно-рятувальної частини управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій,  у співпраці з Ананьївським центром позашкільної освіти та виховання дітей , для учнівської молоді проведено профорієнтаційний захід на тему «Безмежний світ професій».

На заході учні ознайомилися із роботою підрозділу та з новим пожежним автомобілем, який відрізняється кращими технічними можливостями у порівнянні із автомобілями, які є на озброєнні у рятувальників. Техніка справді сучасна – повнопривідний автомобіль з ємністю цистерни 4 тонни, ємністю піноутворювача 500 літрів, потужним насосом на 60 літрів на секунду, просторими кабінами з можливістю кріплення дихальних апаратів.

Учасники заходу мали змогу відчути себе у ролі рятувальника, що поспішає на допомогу: приміряти бойовий одяг, посидіти в пожежному автомобілі та прийняти участь у ліквідації умовної пожежі, навчитись користуватися брандспойтом.

Спілкування з рятувальниками було дуже цікаве, пізнавальне та залишило чимало приємних вражень і позитивних емоцій.