В Арцзькій районній філії Одеського ОЦЗ відбувся груповий профінформаційний захід для здобувачів освіти з числа молоді "Професійне самовизначення - запорука успішного вибору професії" для неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку в ДУ «Центр пробації» Болградського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Одеській області.

Під час заходу провідний фахівець з питань зайнятості Римма Українець розкрила юнакам поняття самовизначення особистості, професійного самовизначення, надала рекомендацій як розібратися в собі, використовуючи  формулу вибору «Хочу – можу – треба», а також практичних порад щодо вибору професії.

В ході заходу юнакам був презентований відеоролік, який розкриває можливості навчання за направленням центру зайнятості за професіями актуальними на ринку праці, надано інформацію про умови та терміни навчання в Одеському ЦПТО.

По завершенню заходу суб’єкти пробації пройшли психологічне тестування за методикою «ДДО Клімова Є.О.», який дозволяє визначити схильність до різноманітних професій.