В умовах сьогодення для підготовки висококваліфікованих працівників пріоритетом в роботі Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості є підвищення рівня конкурентоспроможності безробітних громадян шляхом організації професійного навчання.

    Яскравим прикладом працевлаштування після проходження  професійного навчання є історія  жителів Великомихайлівської громади Олександра Блаженка та Володимира Алєксєєва. 

    Восени 2021 року хлопці звернулися до Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи, але фахової освіти не мали. Фахівцями філії було надано комплекс соціальних послуг шукачам роботи молодого віку.    Завдяки проведеній цілеспрямованій роботі фахівців філії -  Олександр Блаженко та Володимир Алєксєєв мали можливість   навчатися в Одеському ЦПТО   за професією  «Електоромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» з січня по червень 2022 року.

   Після успішного проходження навчання Олександр та Володимир отримали  документи державного зразка, результативно пройшли співбесіду  з роботодавцями  та були працевлаштовані. Наразі, Олександр працює в сільському господарстві  «В.В.Плакущенко», а Володимир розпочав свою трудову діяльність у приватному підприємстві «Таврія Плюс».

    Отже, запрошуємо всіх бажаючих звернутися до служби зайнятості для здобуття нової професії або підвищення кваліфікації на базі ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ».