В рамках проведення декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі  службою зайнятості» 24 вересня 2021 року в Одеській школі № 65 відбувся профорієнтаційний захід–презентація навчальних закладів, який організував Одеський міський центр зайнятості для учнів 9-11 класів.

Представники навчальних закладів міста Одеси не тільки ознайомили з умовами вступу, перспективами навчання, розповіли про високий рівень підготовки спеціалістів за актуальними спеціальностями, яким вони навчають та  про відпочинок і дозвілля студентів, а й провели майстер-класи. «Важливо вже сьогодні орієнтувати дітей на вибір професій інженерної спрямованості, формувати у підростаючого покоління інтерес до науково-технічної творчості. – вважають викладачі Одеської національної академії звязку ім. О.С. Попова.- Багато хто з сьогоднішніх хлопчиків і дівчаток, які грають з роботизованими конструкціями, які роблять перші кроки в конструюванні і програмуванні поведінки машинок – роботів через кілька років знайдуть себе в тих професіях, яких сьогодні ще не існує».

Під час презентації в учнів виникло багато запитань, на які детальновідповіли представники навчальних закладів.

Проводячи такі заходими створюємо реальні умови, в яких учні за максимально короткий час здатні зробити крок до важливого вибору між «модними» професіями та затребуваними на ринку праці.