В профорієнтаційній роботі зі школярами дуже важливо звернути увагу підростаючого покоління на необхідність врахування вимог сучасного ринку праці при виборі майбутньої професії. Особливої уваги варто практичне ознайомлення школярів з низкою актуальних на ринку праці професій шляхом проведення професіографічних екскурсій на підприємства громад.

6 жовтня 2021 року за ініціативи Арцизької районної філії Одеського обласного центру зайнятості для учнів Мирнопільського та Теплицького закладів загальної середньої освіти Теплицької територіальної громади була проведена професіографічна екскурсія онлайн до Мирнопільського геріатричного будинку – інтернату.

На початку екскурсії фахівець з профорієнтації Арцизької районної філії Римма Українець з ознайомила школярів з професіями актуальними на ринку праці Теплицької громади, з послугами, що надаються службою зайнятості для учнівської молоді, формулою вибору професії «Хочу – можу – треба» та електронними сервісами служби зайнятості.

Соціальний працівник Мирнопільського геріатричного будинку – інтернату Катерина Болковенко розповіла учням історію створення будинку – інтернату, ознайомила з  робітничими професіями, які користуються  попитом для обслуговування людей похилого віку та осіб з інвалідністю, про вимоги до працівників  та  наголосила, що найважливіше для того, щоб отримати результат, задоволення від роботи необхідно любити свою професію.

Під час віртуальної екскурсії учні ознайомилися з такими професіями як лікар, медична сестра, молодша медична сестра з догляду за хворими, кухар, соціальний працівник та іншими професіями обслуговуючого персоналу.