В рамках проведення декади профорієнтації «Будуй кар’єру разом зі службою зайнятості» фахівець Захарівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Григорецька Ірина провела профінформаційний груповий захід  для учнів Перехрестівського НВК. В заході взяв участь капітан служби цивільного захисту Шпак Віталій Леонідович.

Віталій Леонідович презентував присутнім мужню професію «пожежний-рятувальник», розповів що саме в ходить в обов’язки даного спеціаліста та про особливості його роботи.  Він також зазначив: «Рятувальник – це справді героїчна професія. Скільки ми бачимо по телебаченню, скільки чуємо по радіо, скільки нам розповідають вчителі про ті надзвичайні ситуації, які відбуваються в нашій країні та й взагалі на нашій планеті. Саме пожежники-рятувальники приходять на допомогу в таких ситуаціях, виконують рятувальні роботи, пов'язані з пожежогасінням, повенями, природними катастрофами та іншими непередбаченими нещасними випадками. Рятувальна робота дуже відповідальна, небезпечна і вимагає довірливої співпраці та вміння приймати правильні рішення в нестандартних умовах».  Капітан надав інформацію учням про провідні вищі навчальні заклади цивільного захисту України, які готують фахівців для пожежно-рятувальних підрозділів, установ, організацій різних форм власності.

Григорецька Ірина ознайомила старшокласників з основними правилами правильного вибору майбутньої професійної діяльності та з актуальними професіями на ринку праці. Фахівець служби зайнятості проінформувала присутніх про можливість проходження профорієнтаційного онлайн тестування на платформі «Моя професія – консультаційна мережа», яке стане в пригоді під час вибору майбутньої професії.

В кінці заходу було відмічено, що вибір професії – це одне з найважливіших рішень, від якого залежить ваше подальше життя. Тому до його прийняття потрібно підходити серйозно та відповідально.