5 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний груповий захід: «Презентація послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг – Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

Давньогрецький мудрець Сократ казав: «Я знаю, що я нічого не знаю». Цей вислів показує нам , що навчатися ніколи не пізно, адже все життя людина вчиться. І якщо хтось цього не розуміє і перестає вчитися, то він багато втрачає, бо наука йде вперед, як і все життя.

Навчання в Одеському ЦПТО позволяє за короткий термін отримати нову професію з урахуванням вимог ринку праці та перспектив розвитку регіону за професіями, курортного направлення, сфери побутового обслуговування населення, торгівлі, сільського господарства.

Провідний фахівець з питань зайнятості звернула увагу на переваги ЦПТО ДСЗ - безкоштовне навчання, стислі строки навчання, максимальне врахування вимог роботодавців. Після закінчення закладу слухачі отримують свідоцтво державного зразка і мають високий рівень працевлаштування.

Під час заходу спеціаліст зателефонувала безробітній, яка вже навчається в ЦПТО і вона поділилась своїми враженнями:

  • сучасна матеріальна та технічна база;
  • кваліфіковані педагоги;
  • комфортна атмосфера для людей різного віку;
  • гарне житло для проживання;
  • навчання проходить в центрі очно, з урахуванням всіх карантинних обмежень.

Безробітні переглянули відеоролик «Презентація Одеського ЦПТО» та отримали роздатковий матеріал з назвами професій для ознайомлення детальніше вдома.

Учасники зустрічі охоче задавали питання та цікавилися можливостями навчання, адже, хто бажає досягнути успіху,- підвищує кваліфікацію та навчається новому.

Наприкінці семінару спеціаліст звернула увагу на переваги легальної зайнятості, ризики нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції. Розповіла про державну кредитну програму "Доступні кредити 5-7-9%".