Фахівці Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості продовжують роботу в частині задоволення потреб роботодавців в укомплектуванні підприємств кваліфікованими кадрами.

Фізична особа Людмила Карапостол успішно веде підприємницьку діяльність в сфері торгівлі у місті Рені. Нещодавно Людмила вирішила розширити свою діяльність і звернулась по допомогу з укомплектування новостворених робочих місць до фахівців Ренійської філії. 

20 лютого для безробітних двері радо відчинились у магазині «Вертута».

Презентація  відбулась безпосередньо в  магазині роботодавця. Для участі в неї були запрошені 6 безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають досвід роботи продавця. Людмила розповіла присутнім про асортимент товару, графік та умови роботи підприємства, розмір заробітної плати, показала робочі місця. Також відповіла на численні запитання.

Відвідувачі заходу висловили задоволення умовами праці та відношенням роботодавця до найманих працівників.

Тільки одна особа, що перебувала на обліку в центрі зайнятості виявила бажання працювати у роботодавця. Підприємець запропонувала їй більш детально ознайомитись з роботою безпосередньо на робочому місці. І, як результат, Інна працевлаштована на посаду продавця-консультанта з 21 лютого.