В умовах сьогодення досить гостро постає проблема, пов’язана із недостатньою правовою обізнаністю населення в силу стрімкої зміни законодавства у різних сферах, що зумовлюється воєнним станом у країні та необхідністю швидкого реагуванням на проблеми, що виникають у суспільстві.

З метою інформування шукачів роботи про зміни у трудовому законодавстві, про ризики нелегальної трудової міграції, правове регулювання перетину державного кордону 14 лютого проведено семінар для безробітних осіб, зареєстрованих у Татарбунарському відділі Білгород – Дністровської філії  Одеського обласного центру зайнятості. З присутніми корисною інформацією про нормативні документи у сфері трудової міграції та практичними порадами, які можуть знадобитися у разі виїзду за кордон, поділилася фахівець Татарбунарського бюро правової допомоги Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Інга ДМИТРІЄВА.

Провідний фахівець Олена БАЙБУЗЕНКО акцентувала увагу присутніх про зміни в законодавстві про зайнятість, зокрема, про обов’язок зареєстрованих безробітних протягом трьох робочих днів інформувати кар’єрного радника про виїзд за межі України.