Вірите ви або ні, але результати досліджень показують, що позитивний погляд на речі в скрутні часи позитивно позначається як на кар'єрі, так і на стані психіки.                                                                                                                       

Часто економічна ситуація не викликає нічого окрім паніки, страху, озлоблення, почуття недовіри і навіть відкритої ворожості. Проте дослідження, проведене Harvard Business Review відмічає, що ті, кому вдалося уникнути звільнення, насправді не мали видатних знань і трудових навичок.           Просто вони були життєрадісні, приємні в спілкуванні і працювали «з душею».                                                              

Зараз керівництво підприємств більше цінує тих людей, які є джерелом позитивної енергії в колективі. До списків на звільнення потрапляють не лише неприємні люди, але й ті, хто завжди мовчить і намагається не попадатися зайвий раз на очі керівництву.

Якщо вам не вдається природним чином сприймати навколишню дійсність в позитивному ключі, спробуйте зробити це усвідомлено, зусиллям волі. Навіть сам факт спроби відчути себе щасливим, дозволить вам відчути різницю. Якщо ви перебуваєте у хорошому настрої, у вас більше можливостей впливати на ситуацію.                               

Нагадуємо, що для тих, хто шукає роботу, завжди відкриті двері центрів зайнятості населення.