Роль жінки в українському суспільстві різнобічна. Жінка не тільки виступає активною учасницею суспільних процесів, займається підприємницькою діяльністю, а й виконує важливі функції материнства, виховує підростаюче покоління.

Саме тому, напередодні святкування 8 Березня в Ананьївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся  семінар на тему «Жінка на ринку праці».

До участі у заході були запрошені успішні жінки – підприємці Таїсія Крупська, Надія Димовська, Людмила Драчук та  жінки, які на даний час перебувають на обліку у районній філії. 

Мета семінару – сформувати позитивне і свідоме ставлення жінки до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Віта Василівна Хаджилій ознайомила присутніх з метою заходу, коротко охарактеризувала ситуацію стосовно положення жінок на ринку праці. А далі розпочався невимушений діалог.

Успішні жінки – підприємці розповіли як, фактично «з нуля», за підтримки рідних розпочинали свою підприємницьку діяльність і чого досягли на сьогоднішній день, адже зараз практично неможливо уявити життя  без тих послуг, які надають ці жінки.

Запрошені на семінар підприємці поділилась історією свого успіху, наголосивши, що підтримувати  бізнес на плаву вдається за підтримки місцевої  служби зайнятості, оскільки саме в цій службі на перше прохання їх забезпечують кваліфікованими робітничими кадрам, а, такі види послуг  служби зайнятості роботодавцям, як компенсація єдиного внеску працівникам, які направлені на роботу за сприянням служби зайнятості ,та допомога по частковому безробіттю підприємцям та їх працівникам, які втратили частину  доходу чи заробітної плати, внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку з зупиненням  чи скороченням діяльності через карантин, в цей нелегкий період короновірусної інфекції, взагалі для бізнесу є спасінням.

Фізична особа-підприємець у швейному бізнесі Людмила Драчук розповіла, як свого часу отримала одноразову допомогу по безробіттю для відкриття власної справи, та зосередила увагу учасників семінару на думці - «Якщо креативно віднестись до своїх захоплень, то можна дома заробити гроші, пропонуючи свої витвори для потенційних покупців»

Учасники зустрічі з числа безробітних виявляли неабиякий інтерес до запрошених підприємців, та в, ході семінару, також презентували і себе. Як виявилось, чимало жінок мають хист до шиття, в’язання, квітникарства, чому б не використати його у відкритті власної справи?

 Семінар  відбувся у теплій і дружній атмосфері, а по завершенні всі отримали невеличкі сувеніри та вітальні листівки.