Як використовувати softskillsдля успішної кар’єри? Що таке SMART-техніка для аналізу кар’єрних цілей? І як тайм-менеджмент навчить  грамотно планувати завдання. Сьогодні онлайн-засідання клубу для молоді «Шанс» в Одеському міському центрі зайнятості було присвячене цінностям, психологічним особливостям, самореалізації та розвитку міленіалів, або покоління Y. Адже, молодь, яка вмотивована до пошуку роботи та об’єктивно оцінює власні професійні якості швидше знаходить роботу. Психолог Маргарита Загоровська розповіла, що представники міленіалів з легкістю змінюють роботодавців, а іноді - й спеціальності. Крім того, вони більше цінують баланс між роботою та особистим життям, цікаві та масштабні завдання і звертають увагу на те, як робота, яку вони виконують, пов’язана з їхніми цінностями та особистою місією.

Успішна кар'єра – мрія багатьох. Щоб добре виконувати свою роботу, важливо розвивати набір певних якостей, які можуть бути застосовані на будь-якій позиції, в будь-якій компанії і в кожній сфері діяльності. Маргарита ознайомила учасників заходу з видами «м’яких» навичок. Щоб ефективно планувати кар'єру, потрібно ясно уявляти загальний результат. Тож, психолог запропонувала звернутися до відомої методики постановки цілей SMART і розібрати ці поняття. Також, вона ознайомила молодь з тайм-менеджментом–технікою та методами для управління часом, «Правилом 10 хвилин», що підвищує працездатність та технікою планування Помодоро від Франческо Чирілло.

«Одна з головних цінностей всіх цих методів – відточування звички діяти. Вони не обіцяють швидких перемог, а лише запускають звичку, яка незабаром і призведе до успіху», - підсумувала Маргарита.