Кожна людина по різному проживає стресові ситуації. Навіть якщо маєш неабиякий професійний досвід, раптове вивільнення може поставити у глухий кут. І у власних силах переломити цю ситуацію на свій бік. Завдяки тристоронній співпраці «клієнт – служба зайнятості – роботодавець» вдалось працевлаштувати Валентину Миколаївну Бережну.

 Валентина Миколаївна впродовж вісімнадцяти років успішно працювала методистом в секторі культури та туризму Великомихайлівської районної державної адміністрації, однак у січні 2020 року потрапила під скорочення та звернулась за послугами до Великомихайлівської  районної філії Одеського обласного центру зайнятості. 

Запропонована вакансія художнього керівника в комунальному закладі «Центр культури і дозвілля Великомихайлівської селищної ради (ОТГ) зацікавила Валентину. Під час стажування вона творчо проявила себе, продемонструвавши необхідні для посади компетенції, і вже з 3 серпня офіційно приступила до роботи. Валентина Миколаївна впевнена, що немає безвихідних ситуацій – треба тільки не втрачати надії.