2 грудня 2019 року  в Білгород-Дністровському міськрайонному центрі  зайнятості відбувся  семінар для військовослужбовців та учасників АТО .

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

Відкрила семінар начальник відділу активної підтримки безробітних Злата Нікіруй. Вона ознайомила присутніх  із станом ринку праці, соціальними послугами, які надає служба зайнятості, зокрема, йшлося про професійне навчання в Державному навчальному закладі «Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», а також повідомила про нюанси  у започаткуванні власної справи.

До заходу залучені роботодавці : Вікторія Амадієва – переможниця в турнірі «Проф.масаж Київ – 2018», власниця масажної студії «Майстерня тіла – Вікторії Ахмадієвої», яка розповіла про те, як народився її проект створення масажної студії і що потрібно для того, щоб реалізувати професію своєї мрії, та провела захоплюючий майстер - клас «Масаж шийне - комірцевої зони» та Данілович Орест (учасник АТО), який поділився досвідом відкриттям власної справи виготовлення виробів з натурального каменю.

На заході були присутні представники місцевих ЗМІ.

Семінар відбувся у формі конструктивного діалогу, в результаті якого присутні отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили.