Права людини як щит — вони захищають нас, вони як правило — пояснюють як поводитися, і вони як арбітри — ми можемо до них звертатися.

Кар’єрний радник відділу кар’єрного консультування Білгород-Дністровської філії ООЦЗ Оксана Долготер разом з головним юристом сектору Овідіопольського бюро правової допомоги Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анною Бодюл провели семінар на тему «Порядок звернення за безоплатною правничою допомогою. Захист персональних даних».

Анна Іванівна надала роз’яснення,  щодо  безоплатної первинної правничої допомоги, яка включає в себе такі види правничих послуг: надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, інших документів правового характеру; надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правничої допомоги та медіації. Розповіла про безоплатна вторинну правничу допомогу, яка  включає такі види правничих послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. 

Під час семінару, торкнулися теми, щодо захисту персональних даних: що саме може бути персональними даними, як закон захищає персональні дані та алгоритм дії, якщо ваші персональні дані були розголошені. 
Кар’єрний радник Білгород-Дністровської філії Оксана Долготер, надала інформацію щодо основних засобів пошуку роботи, ознайомила з сервісами Державної служби зайнятості. 

Такі семінари сприяють  розширенню правових знань громадян, формуванню та вмінню застосовувати правові знання в повсякденному житті, допомоги  населенню різносторонньо розвиватись, самовдосконалюватись.