Втрата роботи може призвести не просто до емоційних переживань, але навіть до сильного стресу і депресії.

В Арцизькому відділі Болградської філії Одеського ОЦЗ для шукачів роботи був проведений тренінг  «Подолання стресу при втраті роботи» за участю фахівця служби зайнятості Людмили Сачук та головного державного інспектора управління з питань праці інспекційної діяльності в Одеській області Руслана Перебійносюка.

Фахівець служби зайнятості Людмила Сачук допомогала безробітним подолати стрес емоційно-орієнтованими техніками, техніками емоційної регуляції.

Рівень власної стресостійкості підвищували, виконуючі різноманітні вправи, що сприяють релаксації. Формували навички у подоланні стресових ситуацій, у тому числі й при втраті роботи.

Відпрацьовуючи елементи підготовки до співбесіди для успішного працевлаштування, займались самовдосконаленням, підвищенням власної енергійності, розвивали повагу до себе.

Такі надбані навички підвищення власного настрою та енергійності допомагають людям повірити у себе, підвищити власну самооцінку. А при співбесіді з роботодавцем дають впевненість у власних силах, що, без сумнівів, є гарною складовою працевлаштування.