У межах ярмарку вакансій, яка відбулася в Ізмаїльській філії Одеського обласного центру зайнятості, був проведений тренінг зі студентами Придунайської філії ПРАТ «ВНЗ «МАУП» та Ізмаїльського фахового коледжу економіки і права за темою: "Побудова кар'єри та професійний розвиток".

Гостей заходу ознайомили із ситуацією на ринку праці та перспективами його розвитку, про послуги служби зайнятості, в тому числі для студентської молоді.

Майбутні фахівці отримали поради щодо використання джерел вакансій, проходження співбесіди з роботодавцями, складання резюме, також ознайомилися з базою даних для потенційних роботодавців.

Особливу увагу фахівець Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості приділила питанню написання резюме, його видам та структурі, особливості подачі інформації в резюме, також надала поради щодо підготовки якісної співбесіди із роботодавцем.

Наприкінці тренінгу, в ході жвавої бесіди, студенти зробили висновок – готуватись до першого робочого місця потрібно ще до отримання диплома, адже знайти омріяну роботу не так і легко. А допоможе їм у цих пошуках служба зайнятості.